Ametikoolis algas talvine vastuvõtt

Loomise kuupäev 25.11.2019

Kuressaare Ametikoolis algas talvine vastuvõtt, kuni 15. detsembrini saab sisseastumisavaldusi esitada liikuva graafika kujundaja, pagari ja hooldustöötaja (praktikajuhendaja) erialadele.

Kujundaja (liikuva graafika kujundaja) eriala õppeaeg on kaks ja pool aastat. Erialal spetsialiseerutakse videole ja videotöötlusele, lisaks saadakse disaini baasteadmised ja -oskused kujundustarkvarast, fotograafiast, disainiprotsessist jpm.

Pagari eriala õppeaeg on üks aasta. Keskendutakse pagaritoodete valmistamisele, õpitakse toodete kunstilist kujundamist, küpsetamist, pakendamist, turustamist ja hinna kalkuleerimist.

Nii liikuva graafika kujundaja kui ka pagari õppekava puhul ei ole eelnevad erialased teadmised-oskused vajalikud.

Hooldustöötaja (praktikajuhendaja) eriala õppeaeg on viis kuud. Tegu on jätkuõppe erialaga, kus õppima asumiseks on vajalik eelnev hooldustöötaja erialane kompetents ja soovitavalt eelnevat sotsiaalhooldaja/hooldustöötaja erialast väljaõpet tõendavat tunnistus või kutsetunnistus.

Õppetöö kõikidel erialadel viiakse läbi tsükliõppes.

Sisseastumisavaldusi saab esitada ametikoolis kohapeal tööpäeviti kell 8-17 või ametikooli veebilehe kaudu.

Viimati muudetud 25.11.2019.