Tule juubelipeole 4. novembril!

Loomise kuupäev 17.10.2022

Kuressaare Ametikool kutsub kõiki vilistlasi, täisealisi õppijaid, endiseid ja tänaseid töötajaid ning sõpru 100. sünnipäeva peole 4. novembril, tantsuks mängivad Karavan ja Reminders.

Pidu korraldatakse Kuressaare Spordikeskuses. Uksed avatakse kell 1845, pidu algab kell 19.

Pidu algab tunnipikkuse eeskavaga: lühikesed sõnavõtud, õppijate moeshow ja tantsunumbrid. Õhtu juhiks on Olustvere mõisahärra Arnold Pastak.

Kella 20 ajal astuvad lavale Karl Madis ja Karavan, keda väga tihti esinemas näha ei saa. Kaks setti mängivad tuntud tantsuhitte ka Madis Arro ja Reminders, kes on oma lavashow eest saanud palju kiidusõnu. Settide vahel üllatusesinejad. Juubilar pakub torti. Avatud baar. Pidu kestab kuni kella 1ni.

Osaluspääse suupistevaagnate ning tervitusjoogiga laudades on 25 eurot/inimene. Laudu saab broneerida ainult ettetellimisel. Korraga saab broneerida terve 12-kohalise laua või 6 kohta lauas. Üksikuid kohti lauas ei müüda. Broneerida saab info@hotelmardi.eu. Lisainfo tel 452 4633.

Koha peal saab sularahas soetada 10-eurose osaluspääsme, mis sisaldab sissepääsu peole koos programmiga.

Pidulisi ootab meeleolukas eeskava ja kaunis peosaal.

Päev hiljem on kõik vilistlased ja endised töötajad oodatud ametikooli vilistlaste kokkutulekule algusega kell 11. Kavas on kohtumised õpetajatega, taastutvus kooliga jpm. Ametikooli juubeliaastale paneb punkti kontsert-jumalateenistus Laurentiuse kirikus, esineb Arsise kellade ansambel Aivar Mäe juhatusel.

Viimati muudetud 10.11.2022.