Tänavatoidufestival annab kokaõpilastele suurürituse kogemuse ja meeskonna tunnetuse

Loomise kuupäev 04.05.2021

Reedel korraldame linna õppekompleksi hoovis ametikooli tänavatoidufestivali, kuhu on kaasatud kogu koka õppe meeskond. Festivali eesmärk on anda õppijatele praktilisi kogemusi  ürituste ja cateringi  korraldamisest.

„Koroona pandeemia tõttu on meil jäänud ära teised vastutusrohked üritused, nagu partnerite õhtusöök ja „Kokakunst Kuressaares“, rääkis turismiteeninduse õppesuuna juhtõpetaja Ülle Tamsalu. „Selleks et nii noortele kui täiskasvanud rühmadele suurte praktiliste projektide kogemust anda korraldamegi tänavatoidufestivali.“

Tänavatoidufestivalil osaleb seitse peakokka, kes valmistavad koos meeskondadega kokku 300 tänavatoitu. Õppijate meeskonnad on kokku pandud juhuvalimina. Ettevalmistusi köökides alustatakse neljapäeva pärastlõunal.

Peakokad on osalenud aastaläbi meie õppetöö tegevustes nii juhendajate kui ka praktikutena õppeköökides.

Tänavatoidufestival on plaanitud reedel kell 11-15. Samal ajal müüvad kondiitri eriala õppijad linna õppekompleksi kohvikus emadepäeva torte.

Üritust toetavad Big Green Egg ja Saaremaa Lihatööstus. Lihatööstus esitleb tänavatoidufestivalil ka oma uudistooteid.

Viimati muudetud 04.05.2021.