Täiskasvanud õppijad arendavad rohekiirendis oma äriideid

Loomise kuupäev 23.02.2022

Riiete ja ehete rent, prügisorteerimise lihtsustamine ja ülejäävate toodete tasuta jagamise rakendus on vaid mõned äriideed, millega meie tarkvaraarenduse ja ärikorralduse õpilased osalesid 18. veebruaril alanud Saaremaa Rohekiirendis.

Esimesel üritusel täpsustati mentorite abiga äriideed ja saadi inspratiooni tänastelt roheettevõtetelt.

Avaüritus korraldati Kuressaare Edukontoris ja veebis. Tarkvaaraarenduse õpetaja Andrus Naulainen märkis, et tema hinnangul tundsid täiskasvanud õppijad end üritusel mugavalt, sest on koolis korraldatud projektipäevadel samalaadset arendusprotsessi läbi teinud.

Rohekiirendit korraldavad Kuressaare Edukontor, Baltic Innovation Agency, Eesti Taastuvenergia Koda ja Buildit Green. Toetavad Keskkonnainvesteeringute Keskus, Keskkonnaministeerium ja Saaremaa vald.

Rohekiirendi alustavatele iduettevõtetele hoo andmiseks kestab kolm kuud.

Viimati muudetud 23.02.2022.