Uudised

Suvine lõpuaktus 17. juunil 08. juuni TaaviTuisk

Kuressaare Ametikooli suvine lõpuaktus on kavas 17. juunil kell 15 Kuressaare Spordikeskuses.


Ametikooli lõpetavad õpperühmad:

  • EV-19 (ehitusviimistlus), rühmajuhataja Bret Paas
  • KP-19 (kokk), rühmajuhataja Heli Kakko
  • MT-19 (majutusteenindus), rühmajuhataja Heli Kakko
  • SAT-19 (sõiduautotehnik), rühmajuhataja Maire Kivi
  • TAK-19 (noorem tarkvaraarendaja), rühmajuhataja Rauniste
  • VLE-19 (väikelaevaehitaja ), rühmajuhataja Bret Paas
  • KVH-20 (kinnisvarahooldaja), rühmajuhataja Sille Lapp
  • Akpl-21 (abikokk), rühmajuhataja Reena Smidt
  • G-20 (giid), rühmajuhataja Elle Mäe
  • HT-20 (hooldustöötaja), rühmajuhataja Kadri Rand
  • KO-20 (kokk), rühmajuhataja Irina Arhipova
  • KR-20 (kergete rõivaste rätsep), rühmajuhataja Piret Paomees
  • RP-20 (raamatupidaja), rühmajuhataja Anne Lember
  • T-20 (tisler), rühmajuhataja Bret Paas
  • TA-20 (noorem tarkvaraarendaja), rühmajuhataja Andrus Naulainen
  • VE-20 (väikeettevõtlus), rühmajuhataja Anne Lember
  • LH-21 (lapsehoidja), rühmajuhataja Kätlin Poopuu
  • KD-21A (kondiiter), rühmajuhataja Reena Smidt
  • KD-21B (kondiiter), rühmajuhataja Reena Smidt
  • TJ-21 (tegevusjuhendaja), rühmajuhataja Sirje Pree

NB! Need õpperühmad lõpetavad kutseeksamite järel ametikooli augustis:

  • K-20 (keraamik), rühmajuhataja Karin Oinberg
  • TE-20 (tekstiilkäsitöö), rühmajuhataja Kaie Kesküla
  • N-21 (nahkkäsitöö), rühmajuhataja Leelo Leesi
  • KLG-20T (kujundaja), rühmajuhataja Karin Oinberg
  • K-21 (keraamikaesemete valmistaja), rühmajuhataja Sander Raudsepp

Ametikooli lõpetavad õpperühmad:

  • EV-19 (ehitusviimistlus), rühmajuhataja Bret Paas
  • KP-19 (kokk), rühmajuhataja Heli Kakko
  • MT-19 (majutusteenindus), rühmajuhataja Heli Kakko
  • SAT-19 (sõiduautotehnik), rühmajuhataja Maire Kivi
  • TAK-19 (noorem tarkvaraarendaja), rühmajuhataja Rauniste
  • VLE-19 (väikelaevaehitaja ), rühmajuhataja Bret Paas
  • KVH-20 (kinnisvarahooldaja), rühmajuhataja Sille Lapp
  • Akpl-21 (abikokk), rühmajuhataja Reena Smidt
  • G-20 (giid), rühmajuhataja Elle Mäe
  • HT-20 (hooldustöötaja), rühmajuhataja Kadri Rand
  • KO-20 (kokk), rühmajuhataja Irina Arhipova
  • KR-20 (kergete rõivaste rätsep), rühmajuhataja Piret Paomees
  • RP-20 (raamatupidaja), rühmajuhataja Anne Lember
  • T-20 (tisler), rühmajuhataja Bret Paas
  • TA-20 (noorem tarkvaraarendaja), rühmajuhataja Andrus Naulainen
  • VE-20 (väikeettevõtlus), rühmajuhataja Anne Lember
  • LH-21 (lapsehoidja), rühmajuhataja Kätlin Poopuu
  • KD-21A (kondiiter), rühmajuhataja Reena Smidt
  • KD-21B (kondiiter), rühmajuhataja Reena Smidt
  • TJ-21 (tegevusjuhendaja), rühmajuhataja Sirje Pree

NB! Need õpperühmad lõpetavad kutseeksamite järel ametikooli augustis:

  • K-20 (keraamik), rühmajuhataja Karin Oinberg
  • TE-20 (tekstiilkäsitöö), rühmajuhataja Kaie Kesküla
  • N-21 (nahkkäsitöö), rühmajuhataja Leelo Leesi
  • KLG-20T (kujundaja), rühmajuhataja Karin Oinberg
  • K-21 (keraamikaesemete valmistaja), rühmajuhataja Sander Raudsepp