Sõiduautotehnik telesaates kutsevõistlusel esimene

Loomise kuupäev 13.11.2021

„Tasus ikka Saaremaalt võistlusele sõita,“ ütles Kaarel Talistu, kes võitis esikoha üle-eestilisel sõiduautotehnikute kutsevõistlusel.

Sõiduautotehnikute kutsevõistlus oli esimene osa võistlussaate Noor Meister tänavusest hooajast.

„Tänane päev oli millimeetrite võistlus. Kaarel võitis, kuna ta kogu selle päeva jooksul suutis ühe punkti rohkem teenida, kui tema konkurendid,“ ütles kohtunik Raul Aava (Citymotors).

Kaarel lõpetas sel 2021. a suvel sõiduautotehniku eriala. Kuressaare Ametikooli sõiduautotehniku õpilased on kõrget taset näidanud ka varem: Markus Trave võitis esikoha ka esimesel hooajal, kui telesaade eetris oli.

Palju kõrgeid kohti ka teistelt kutsevõistlustelt näitavad, et kutseõpetajad Margus Kivi ja Toomas Kivi teevad õpilastega garaažis ja teooriatundides väga head tööd!

Viimati muudetud 07.01.2022.