Silmapaistvad lõpetajad käisid roosiaias vastuvõtul

Loomise kuupäev 18.08.2021

Kuus ametikooli tänavust lõpetajat olid kutsutud 6. juulil Tallinnasse üleriigilisele silmapaistvate lõpetajate vastuvõtule.

Siin mõned muljed:

Juuksuri eriala (tsükliõppes) tänavune lõpetaja Gerli Hamelberg (pildil): „Kunagi ei ole hilja õppida, vahel võib kõik see lõppeda ka lausa Vabariigi Presidendi ning teadus- ja haridusministri Liina Kersna vastuvõtuga Kadrioru lossi roosiaias. Peale kaht aastat pingutamist tuli mulle suure üllatusena ükspäev postkasti kutse.

See päev, mil vastuvõtt toimus, oli ilus soe ja päikesepaisteline. Tunnustavad kõned, muusika, ilusad lõpetajad ja imemaitsvad suupisted on need, mis seda päeva meenutama jäid.

Kuulates kõnesid, siis oli lõpuks tunne südames, et kogu see kadalipp, mis läbitud sai, oli kõike seda väärt, see oli MINU PÄEV. Tulge kooli ja TEHKE JÄRGI.“

Koka eriala (päevases kutsekeskharidusöppes) lõpetaja Kätriin Klee:

„Vastuvõtt oli imeline. Kõik oli väga kena ja pidulik. Maitsvad suupisted, meeldiv teenindus. Presidendi ja haridusministri poolt peetud tänukõne oli imeilus ja motiveeris edasi tegutsema.

Sain enda üle uhkust tunda- kuna mind ja minu pingutusi tänati erilisel moel.“

Viimati muudetud 18.08.2021.