Pakume tööd õpetajatele 28. mai TaaviTuisk

Kuulutame välja konkursi järgmiste vabade ametikohtade täitmiseks järgmisel õppeaastal:

• Tarkvaraarenduse õpetaja - 2 ametikohta
  • Majanduse ja finantsarvestuse õpetaja - 0,3 ametikohta
  • Pagari ja kondiitri erialade õpetaja - 0,9 ametikohta.
  • Kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja erialade õpetajad - 3 ametikohta
  • Kujundaja (stilist) eriala õpetaja - 0,5 ametikohta.
  • Ajalooõpetaja - 0,2 ametikohta.

Kandidaatidel palume esitada elektrooniliselt 14. juuniks aadressile andra.aavik@ametikool.ee järgmised dokumendid:

• avaldus ja CV;
  • haridust tõendav dokument;
  • täienduskoolitust tõendavad dokumendid;
  • isikut tõendav dokument.

Kandidaatidelt eeldame vastavust õpetaja või kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsing). Kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja ning kujundaja (stilist) erialade õpetajatel on vajalik kujundusprogrammide kasutusoskus.

• Maila Juns-Veldre 591 858 54, maila.juns-veldre@ametikool.ee (kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja ning kujundaja (stilist) erialade õpetajate kandidaadid).
  • Jane Mägi 522 3726, jane.magi@ametikool.ee (tarkvaraarenduse eriala ning majanduse ja finantsarvestuse õpetajate kandidaadid).
  • Tarkvaraarenduse õpetaja - 2 ametikohta
  • Majanduse ja finantsarvestuse õpetaja - 0,3 ametikohta
  • Pagari ja kondiitri erialade õpetaja - 0,9 ametikohta.
  • Kujundaja (stilist) eriala õpetaja - 0,5 ametikohta.
  • Ajalooõpetaja - 0,2 ametikohta.

Kandidaatidel palume esitada elektrooniliselt 14. juuniks aadressile andra.aavik [at] ametikool.ee järgmised dokumendid:

• avaldus ja CV;
  • haridust tõendav dokument;
  • täienduskoolitust tõendavad dokumendid;
  • isikut tõendav dokument.

• Maila Juns-Veldre 591 858 54, maila.juns-veldre [at] ametikool.ee (kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja ning kujundaja (stilist) erialade õpetajate kandidaadid).
  • Jane Mägi 522 3726, jane.magi [at] ametikool.ee (tarkvaraarenduse eriala ning majanduse ja finantsarvestuse õpetajate kandidaadid).
  • Ülle Tamsalu 525 6299, ulle.tamsalu [at] ametikool.ee (pagari ja kondiitri erialade õpetaja kandidaadid).
  • Kätlin Poopuu 506 8383, katlin.poopuu [at] ametikool.ee (ajalooõpetaja kandidaadid).

: