Uudised

Pakume tööd kümne eri valdkonna õpetajatele. Aega kandideerida on 23. maini. 11. mai TaaviTuisk

Päikesepealinnas asub üks ütlemata tore kutseõppeasutus, kus õpib ca 800 õpilast ja töötab 109 töötajat. Et ka Sina saaksid meie kooliperre kuuluda, ootame Sind kandideerima järgmistele vabadele ametikohtadele:

• Tarkvaraarenduse kutseõpetaja (1,6 ametikohta).
  • Matemaatika - informaatika kutseõpetaja (1,0).
  • Ettevõtluse ja finantsjuhtimise kutseõpetaja (1,0).
  • Ehituseriala kutseõpetaja (0,5).
  • Pagari ja kondiitri erialade kutseõpetaja  (1,0).
  • Kokaeriala kutseõpetaja (1,0).
  • Restoraniteeninduse kutseõpetaja (0,7).
  • Kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja erialade kutseõpetajad (2,5 ametikohta).
  • Hooldustöötaja eriala kutseõpetaja (0,6).
  • Rühmajuhataja (1,0).

Kandidaatidel palume esitada elektrooniliselt 23. maiks aadressile andra.aavik@ametikool.ee järgmised dokumendid:

• avaldus ja CV;
  • haridust tõendav dokument;
  • täienduskoolitust tõendavad dokumendid;
  • isikut tõendav dokument.

Kuigi õpetajatöös eeldame vastavust õpetaja või kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsing), ära kõhkle kandideerimast, kui oled vastava valdkonna/eriala spetsialist ja Sulle meeldib oma teadmiseid ja oskuseid edasi anda.

Kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja erialade õpetajatel on vajalik kujundusprogrammide kasutusoskus.

Tööle asumise aeg on 01.09.2022.

Kui on täiendavaid küsimusi, palun helista või kirjuta

• Ehituseriala kutseõpetaja kandidaadid (Andres Meisterson 502 1220, andres.meisterson@ametikool.ee).
  • Tarkvaraarenduse, matemaatika - informaatika ning ettevõtluse ja finantsjuhtimise kutseõpetajate kandidaadid (Jane Mägi 522 3726, jane.magi@ametikool.ee).
  • Pagari ja kondiitri, kokaeriala ja restoraniteeninduse kutseõpetajate ning rühmajuhataja kandidaadid (Ülle Tamsalu 525 6299, ulle.tamsalu@ametikool.ee).
  • Hooldustöötaja eriala kutseõpetaja kandidaadid (Kätlin Poopuu 506 8383, katlin.poopuu@ametikool.ee)
  • Kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja erialade kutseõpetajate kandidaadid (Maila Juns-Veldre 591 858 54, maila.juns-veldre@ametikool.ee)

• Tarkvaraarenduse kutseõpetaja (1,6 ametikohta).
  • Matemaatika - informaatika kutseõpetaja (1,0).
  • Ettevõtluse ja finantsjuhtimise kutseõpetaja (1,0).
  • Ehituseriala kutseõpetaja (0,5).
  • Pagari ja kondiitri erialade kutseõpetaja  (1,0).
  • Kokaeriala kutseõpetaja (1,0).
  • Restoraniteeninduse kutseõpetaja (0,7).
  • Hooldustöötaja eriala kutseõpetaja (0,6).
  • Rühmajuhataja (1,0).

• avaldus ja CV;
  • haridust tõendav dokument;
  • täienduskoolitust tõendavad dokumendid;
  • isikut tõendav dokument.

Tööle asumise aeg on 01.09.2022.

Kui on täiendavaid küsimusi, palun helista või kirjuta