Oskuste ööl saab kodust lahkumata õppida ciabatta küpsetamist ja tutvuda Kuressaarega

Loomise kuupäev 04.11.2020

Üle-eestilise Oskuste ÖÖ raames saavad kõik huvilised osaleda kahel Kuressaare Ametikooli virtuaaltegevusel: õppida küpsetama ciabattat ja foccaciat ning osaleda giidi juhendamisel ekskursioonil Kuressaares.

Ciabatta ja foccacia

Tasuta virtuaalkoolituse "Küpsetame Saaremaal Itaalia moodi. Ciabatta ja foccacia - kaks erinevat saia samast tainast" viib läbi ametikooli pagariõpetaja Kristiina Rand. Ametikooli pagari õppetöökojas õpib tema juhendamisel itaaliapärast küpsetamist näitleja ja teatrijuht Piret Rauk.

Koolitusel osalejad saavad oma koduköökides kaasa küpsetada, saada häid toidu- ja serveerimisideid ja küsida teemakohaseid küsimusi.

Lisainfo virtuaalkoolitusel osalemiseks saadetakse registreerunutele meilile, et küpsetamiseks vajalikud ettevalmistused teha ja toiduained-töövahendid valmis panna.

Koolitus korraldatakse kolmapäeval 11. novembril kell 18-21. Enne koolituse algust on aega koolitusega üle veebi liitumiseks ja tehniliste küsimuste lahendamiseks.

Ringkäik giidiga Kuressaares

Kuressaare Ametikooli giidi eriala õppijad Heino Joandi ja Õnne Raamat kutsuvad end mugavalt kodus sisse seadma ning jälgima jalgsiekskursiooni mööda Kuressaare pikimat tänavat. Pikk tänav ei ole enam Kuressaare peatänav, aga giidide lugudes rulluvad lahti lood nooblist hotellist, esimesest elektrijaamast, Saaremaa juustukuningast ja paljust muust. Põigatakse ka mõnele kõrvaltänavale.

Jalutuskäigu ajal saab giididelt küsida ka küsimusi.

Ringkäik korraldatakse neljapäeval 12. novembril kell 18.00-19.30.

Virtuaalkoolitused on osa üle-eestilisest Oskuste ÖÖ 2020 programmistlink opens on new page. Kutsekoolides üle Eesti tehakse videosilla vahendusel erinevaid töötubasid ja tegevusi.

Registreerumine on lõppenud!

Viimati muudetud 13.11.2020.