Kuressaare Ametikooli õppijad võidutsesid Oskuste Festivalil

Loomise kuupäev 16.05.2024

14.-15. mail Tallinnas Eesti Näituste Messikeskuses korraldatud kutsehariduse suursündmusel Oskuste Festival toodi Kuressaare Ametikooli seitse medalikohta.  

Ametikooli kvaliteedijuhi Astra Mõistliku sõnul on võistlustulemused suurepärased ning nii ametikooli õppijad kui õpetajad on teinud head tööd. „Kahtlemata näitab see meil antavate kutseoskute taset,“ ütles ta. 

Sõiduautotehnikute võistlusel saavutas esimese koha Romario Voksepp (juhendaja Toomas Kivi). Raamatupidajate kutsemeistrivõistlustel sai teise koha Marleen Rang (juhendaja Anne Lember). Kolmandad kohad tõid Kuressaare Ametikoolile nii Rait Veskinõmm ehitusviimistluse erialal (juhendaja Eliis Vahter) kui ka Ragnar Kuurmaa graafilise disaineri kutsemeistrivõistluselt (juhendaja Valmar Voolaid). 

Stilistika demo-võistlusel pisteti rinda Tartu Kunstikooliga, kus ametikooli õppijad saavutasid kolmikvõidu: Heliise Jõepera võitis esimese, Marissa Kaarin Kaasik teise ning Joanne-Mai Vlassov kolmanda koha. Stilistide juhendaja oli Gea Promet.  

Ametikool osales ettevõtlusoskuste, stilisti ning ehituspuusepa võistluste korraldamisel. Samuti tutvustati kolmes töötoas kujundaja eriala. 

Mõistlik lisas: “Kutsevõistluste hooaeg jätkub ka tele-eetris. Ootame huviga võistlussaadet Noor Meister, mis on Kanal2 eetris kolmapäeviti kell 20.30. Plaatija erialal esindab saates ametikooli Kätriin Trave, saame kõik koos vaadata, kuidas tal seal läheb.“ 

Vaata galeriid SIIT>link opens on new page

Viimati muudetud 16.05.2024.