Koostööprojektiga luuakse hotelli- ja turismisektori töökohti propageerivad meeskonnad

Loomise kuupäev 20.01.2022

Spaades, restoranisaalides ja -köökides ning hotellides üle Euroopa on suur töötajate puudus.

Ametikool panustab värskes Erasmus+ projektis „Pathway to Hospitality,“ mille kaugem siht on motiveerida ja inspireerida noori ning täiskasvanuid selles sektoris tööle asuma.

Projekti peaeesmärk on kokku panna ja vajalike tööriistadega varustada turismisektori saadikute meeskonnad, kes hakkavad vastavaid töövõimalusi tutvustama.

19.-20. jaanuaril korraldati Kuressaares projekti töökoosolek.

Projekti juhib täiskasvanute koolitusega tegelev IFPRA Normandie Prantsusmaalt. Lisaks on projektipartnerid Itaaliast ja Ungarist Kuressaare Ametikooli kõrval ka on Eestist projektipartneriks ka Tartu Rakenduslik Kolledž.

Loe projekti kohta rohkem>

Viimati muudetud 20.01.2022.