Koolitus: paberist punumine

Loomise kuupäev 13.03.2023

Koolitusmajakas kutsub koolitusele "Ajakirjadest-ajalehtedest, paberreklaamidest ja vanapaberist punumise tehnikad ja tarbeesemete valmistamine säästval moel". Juhendaja Margus Rebane. Koolitus toimub 18. märtsil kell 10.00 (kestus 8 akadeemilist tundi) Rehemäe õppekohas (Pikk 61, Kuressaare). Hind 50 eurot. Grupi suurus 12 osalejat.

Margus Rebane (loe lähemalt SIITlink opens on new page) tutvustab paberipunumise ajalugu ja erinevaid tehnikaid, räägib oma tehnika ja töövõtete kujunemisest, tutvustab vajalikke töövahendeid ning paberiribade voltimist. Kursuse lõpuks on osaleja omandanud baasoskused ja teadmised punumistehnika loominguliseks kasutamiseks ning valmib karp ja/või istumisalus.

Töövahendid ja punumismaterjal on juhendaja poolt, kuid osaleja võib kaasa võtta lisapabermaterjali.

Saada oma osalemissoov ade.sepp@ametikool.ee ja suhtleme Sinuga edasi.

Fotode autor Liina Veskimägi-Iliste

Viimati muudetud 14.03.2023.