Uudised

Kaks õppekavarühma läbisid edukalt kvaliteedihindamise 31. mai TaaviTuisk

Haridus- ja teadusminister Liina Kersna allkirjastas 18. mail käskkirja, millega meie koolile anti tähtajatu õppe läbiviimise õigus kahes õppekavarühmas:


  • transporditeenused (õppekavad bussijuht ja veoautojuht)
  • jae- ja hulgikaubandus (müügiesindaja)

Kvaliteedijuht Astra Mõistlik tõi lõppenud kvaliteedihindamise protsessist välja järgneva:

„Jae- ja hulgikaubanduse hindamiskomisjon tõi välja õppekavarühma erakordsed õpetajad. Neid tunnustati kõrgelt ja paluti neid hoida koolil nagu kullatükke. Transporditeenuste õppekavarühmas toodi välja erakordselt hea ja sujuv koostöö partneritega õppe läbiviimisel. Lisaks ühise tehnikabaasi kasutus, mis Eesti mõistes on pigem erakordne koostöö.“

Mõlema õppekavarühma esmahindamine viidi läbi kolm aastat tagasi. Nüüd viidi läbi õppe läbiviimise õiguse taotlemise protsessis ette nähtud kordushindamine.

  • transporditeenused (õppekavad bussijuht ja veoautojuht)
  • jae- ja hulgikaubandus (müügiesindaja)

Kvaliteedijuht Astra Mõistlik tõi lõppenud kvaliteedihindamise protsessist välja järgneva:

„Jae- ja hulgikaubanduse hindamiskomisjon tõi välja õppekavarühma erakordsed õpetajad. Neid tunnustati kõrgelt ja paluti neid hoida koolil nagu kullatükke. Transporditeenuste õppekavarühmas toodi välja erakordselt hea ja sujuv koostöö partneritega õppe läbiviimisel. Lisaks ühise tehnikabaasi kasutus, mis Eesti mõistes on pigem erakordne koostöö.“

Mõlema õppekavarühma esmahindamine viidi läbi kolm aastat tagasi. Nüüd viidi läbi õppe läbiviimise õiguse taotlemise protsessis ette nähtud kordushindamine.