Esmaspäeval algab maskides kontaktõpe

Loomise kuupäev 07.01.2021

Kuressaare Ametikool alustab esmaspäeval 11. jaanuaril õppetööga kontaktõppes, nii otsustas 7. jaanuaril kooli nõukogu erakorralisel koosolekul.

Direktor Neeme Rand märkis, et tahab koolis kõiki näha maskides, nii õppijaid, töötajaid kui ka külalisi. „Loodame, et suudame püsida tervena vaktsineerimiseni.“ Pedagoogidel, kes kannavad visiiri, on soovituslik kanda lisaks ka maski.

Alates 10. jaanuari hommikust kell 8 on avatud ka ametikooli õpilaskodu. Kooli ja õpilaskodusse on oodatud ainult terved õppijad.

Päevaõppe õpilaste koolilõuna on hajutatud samamoodi, nagu seda eelmise aasta lõpus juba tehti.

Avatud on ametikooli restoran. Ametikool soovib, et väljastpoolt maja saabuvad lõunakülalised tuleksid ajastaksid oma saabumisaja pärast kella 12.15, et lõunastajate hulka hajutada.

Konverentsiteenuse soove võtab ametikool jätkuvalt vastu, kuid käsitleb iga päringut eraldi.

Direktor märkis, et viiruspilt on endiselt ärev. „Võimalus, et osa rühmi või suurem osa koolist läheb järgnevatel kuudel distantsõppele, on endiselt õhus.“

Ametikooli nõukogu järgmine koosolek on esmaspäeval 11. jaanuaril.

Viimati muudetud 07.01.2021.