Ametikoolis tuleb virtuaalõppe konverents

Loomise kuupäev 18.10.2022

Kõik õpetamise ja õppimise huvilised on oodatud 20. oktoobril Kuressaare Ametikooli konverents „Tööpõhine õpe veebis ja köögis,“ kus tutvustatakse ka Erasmus+ projekti käigus valminud juhendmaterjale õpetajatele.

"vWBL on covid-kriisist ajendatud digiõppe arendusprojekt, mille käigus küsisime mitme riigi õpetajate kogemusi ja ettepanekuid. Suureks väljakutseks osutus tööpõhise, praktilise õppe korraldamine ja läbiviimine veebi vahendusel," rääkis ametikooli IT ja ettevõtluse õppesuuna juhtõpetaja Jane Mägi. "Nüüd võtame selle väärtusliku kogemuse kokku ja vaatame, mida sellest kõigest edaspidiseks õppida ja kaasa võtta."

Üritus korraldatakse ametikooli aulas kell 12.30-17.00. Räägitakse projekti tulemustest, uutest töötamise vormidest, vaimse tervise hoidmisest digiõppes, veebipõhise õppe võimalustest ja videotundide läbiviimisest ja. Töötubades saab tutvuda virtuaalreaalsuse vahenditega ja õppida Teamsi kasutamist õppevideote loomisel ja rühmatööks.

Erasmus+ projekti „Virtual Work-based Learning to simulate real experience in VET digital training“ käigus toimus kutsehariduse ekspertide küsitlus kuues Euroopa riigis. Kuressaare Ametikool osaleb projektis partnerina ja vastutas virtuaalse tööpõhise õppe juhendi valmimise eest.

Juhend, mis sisaldab läbiviidud uuringu kokkuvõtet, järeldusi ja soovitusi virtuaalse tööpõhise õppe tulemuslikumaks rakendamiseks saab vaadata projekti vWBL veebilehel seitsmes keeles: https://www.vwbl.eu/et/news/juhend-kutseopetajatele-ja-koolitajatelelink opens on new page

Üritusel osalemiseks palume registreeruda lingil: https://bit.ly/projekt-vwbllink opens on new page 

Viimati muudetud 18.10.2022.