Ametikooli vastuvõtt jätkub 1. juulil

Loomise kuupäev 06.06.2024

Kuressaare Ametikoolis algab sisseastumine sügiseks taas 1. juulil. Nimekirjas on kõik erialad, kus on selleks hetkeks vabu õppekohti.

Vahepealsel ajal uusi sisseastumisavaldusi esitada ei saa.

1. juulil on tähtaeg õppekohtade kinnitamiseks neil õppida soovijail, kes osalesid sisseastumisprotsessis kevadel ja sooritasid katseid-vestlusi aprillis või juunis. Siis esitati üle 380 sisseastumisavalduse.

Siiski on mitmeid erialasid, kus on teada, et kuulutatakse välja lisavastuvõtt, sest avaldusi esitati vähem, kui erialal on õppekohti.

Nendele võib lisanduda erialasid, kus õppida soovijaid oli rohkem, kuid konkursi mitte läbimise või õppekohast loobumise tõttu jääb siiski vabu õppekohti.

Sisseastumiskatsed ja -vestlused kõikidele nendele erialadele korraldatakse  13.-15. augustil.

Küsimuste korral võta ühendust

info@ametikool.eelink opens on new page

Viimati muudetud 06.06.2024.