Uudised

Ametikooli lõpetajad 17.06.2022 16. juuni TaaviTuisk

Ametikooli lõpetab 17. juunil 166 inimest. Palju õnne!


Abikokk (aKPL-21) Reena Smidt

Janne Vatsfeldt

Certu Traumann

Hanna-Liisa Pors

Raiko Loks

 

Ehitusviimistlus (EV-19) Bret Paas

Janar Paas

Rome Jelissejev

Nele Terese Pärn

Kadri Väljakivi

 

Giid (G-20) Elle Mäe

Reena Birkan

Hannela Heinmaa

Kaja Holm

Anneli Jaanus

Heino Joandi

Kai Koitla

Meery Mathisen

Marika Pärtel

Õnne Raamat

Anne Sepping

Eva-Maria Vaher

Ave Viil

Heimar Siirak

 

Hooldustöötaja (HT-20) Kadri Rand

Tiina Allik

Gät Kallas

Kersti Kaubi

Marju Leitalu

Janika Kuut

Tiia Päid

Maarja Selder

Reet Seli

Gita Sinimets

Erle Stamm

Eneli Veskis

Kaidi Saarkoppel

Eneli Humal

 

Kondiiter (KD-21A) Reena Smidt

Kaidi Uljas

Mare Trik

Tiina Saaretalu

Gerda Raun

Viivi Ojala

Maarja Nõu

Marella Kakkum

Helge Arro

Anu Anja

 

Kondiiter (KD-21B) Reena Smidt

Triin Širinov

Hanna Saaretalu

Maarja Saar

Maia Rand

Triinu Pähkel

Vivian Praks

Emma Maltis

Sandra Jakobson

Mariliis Hargisk

Reigo Eller

 

Kokk (KO-20) Irina Arhipova

Villi Pihl

Triin Sepp

 

Kokk (KP-19) Heli Kakko

Vadim Baibuzan

Timo Tarkmees

Kairit Ülper

Triinu Salus

Roland Aas

Janar Kand

 

Kergete rõivaste rätsep (KR-20) Piret Paomees

Sirje Kruuser

Andrea Pajuniit

Elo Paur

Merika Sepp

Marit Sillamägi

Kertu-Kadi Valma

 

Kinnisvarahooldus (KVH-20) Sille Lapp

Angela Hints

Veroonika Saarma

 

Lapsehoidja (LH-21) Kätlin Poopuu

Andra Õunapuu

Marju Väli

Marleen Võting

Kaitel Tuulberg

Riina Tiitma-Rohi

Reet Rand

Merli Raamat

Kristi Püüa

Dagmar Poopuu

Mairi Pallas

Merli Muld

Tiia Marist

Ingel Kuusküll

Mari-Liis Kuusk

Sigrid Koost

Heidi Juursoo

Esta Jakobson

Liilia Hiis

Age Aader

Mirge Luks

 

Majutusteenindus (MT-19) Heli Kakko

Kätleen Kliimand

Hannaly Jakobson

Lore Rambi

Karmen Gnatienko

Kristel Tamm

Sandra Zius

 

Raamatupidaja (RP-20) Anne Lember

Annika Kaal

Kadi Kesküla

Häli Lambut

Grestiine Metsmaa

Raidi Peetso

Piret Põlder

Epp Sadrak

Maarja Saun

Randel Sepp

Gabriella Tarkus

Liisbeth-Johanna Trei

Piret Trei

Olari Õun

 

Sõiduatotehnik (SAT-19) Maire Kivi

Germo Gen Lepp

Keidi Rand

Karl-Madis Paakspuu

Lehte Lehtjõe

Ken-Gert Kaunissaar

Reio Richard Heinmaa

Robin Sepp

Kirill Žukov

Alex Lember

Gevin-Jaan Adler

Kauri Päästel

Markus Savi

 

Tisler (T-20) Bret Paas

Rainer Helde

Riivo Küppas

Kati Leinaru

Janter Šaluhhin

 

Noorem tarkvaraarendaja (TA-20) Andrus Naulainen

Johanna Avik

Kristjan Maidra

Andrus Pajuniit

Timo Pirn

Karl-Mihkel Truu

Andra Vabar

Terje Volke

 

Noorem tarkvaraarendaja (TAK-19) Karl-Gregor Rauniste

Karl Jäme

Erki Tammeaid

Kenneth Lember

Erki Leemet

Joonas Püüding

Kevin Rull

Arno Kosk

Kris Kristofer Burk

Markus Rätsep

Robin Kukk

Kevin Reinov

 

Tegevusjuhendaja (TJ-21) Sirje Pree

Monika Suuster

Riine Sooäär

Maarja Sepp

Karmen Sepp

Ragne Põld

Liivi Ool

Eve Lonn

Silja Kruuser

Enel Muromets

Marta Kagadze

Anu Jams

Heli Jalakas

 

Väikeettevõtlus (VE-20) Anne Lember

Hannes Ingalt

Linda Klooster

Viivian Laes

Krislin Malk

Margit Tammeleht

Aire Treirat

 

Väikelaevaehitaja (VLE-19) Bret Paas

Markus Truu

Joonas Pajula

Sten Salumägi

Günter Cristopher Pärgma

Raino Laan

Ott Older

Asser Järv

Abikokk (aKPL-21) Reena Smidt

Janne Vatsfeldt

Certu Traumann

Hanna-Liisa Pors

Raiko Loks

 

Ehitusviimistlus (EV-19) Bret Paas

Janar Paas

Rome Jelissejev

Nele Terese Pärn

Kadri Väljakivi

 

Giid (G-20) Elle Mäe

Reena Birkan

Hannela Heinmaa

Kaja Holm

Anneli Jaanus

Heino Joandi

Kai Koitla

Meery Mathisen

Marika Pärtel

Õnne Raamat

Anne Sepping

Eva-Maria Vaher

Ave Viil

Heimar Siirak

 

Hooldustöötaja (HT-20) Kadri Rand

Tiina Allik

Gät Kallas

Kersti Kaubi

Marju Leitalu

Janika Kuut


Tiia Päid

Maarja Selder

Reet Seli

Gita Sinimets

Erle Stamm

Eneli Veskis

Kaidi Saarkoppel

Eneli Humal

 

Kondiiter (KD-21A) Reena Smidt

Kaidi Uljas

Mare Trik

Tiina Saaretalu

Gerda Raun

Viivi Ojala

Maarja Nõu

Marella Kakkum

Helge Arro

Anu Anja

 

Kondiiter (KD-21B) Reena Smidt

Triin Širinov

Hanna Saaretalu

Maarja Saar

Maia Rand

Triinu Pähkel

Vivian Praks

Emma Maltis

Sandra Jakobson

Mariliis Hargisk

Reigo Eller

 

Kokk (KO-20) Irina Arhipova

Villi Pihl

Triin Sepp

 

Kokk (KP-19) Heli Kakko

Vadim Baibuzan

Timo Tarkmees

Kairit Ülper

Triinu Salus

Roland Aas

Janar Kand

 

Kergete rõivaste rätsep (KR-20) Piret Paomees

Sirje Kruuser

Andrea Pajuniit

Elo Paur

Merika Sepp

Marit Sillamägi

Kertu-Kadi Valma

 

Kinnisvarahooldus (KVH-20) Sille Lapp

Angela Hints

Veroonika Saarma

 

Lapsehoidja (LH-21) Kätlin Poopuu

Andra Õunapuu

Marju Väli

Marleen Võting

Kaitel Tuulberg

Riina Tiitma-Rohi

Reet Rand

Merli Raamat

Kristi Püüa

Dagmar Poopuu

Mairi Pallas

Merli Muld

Tiia Marist

Ingel Kuusküll

Mari-Liis Kuusk

Sigrid Koost

Heidi Juursoo

Esta Jakobson

Liilia Hiis

Age Aader

Mirge Luks

 

Majutusteenindus (MT-19) Heli Kakko

Kätleen Kliimand

Hannaly Jakobson

Lore Rambi

Karmen Gnatienko

Kristel Tamm

Sandra Zius

 

Raamatupidaja (RP-20) Anne Lember

Annika Kaal

Kadi Kesküla

Häli Lambut

Grestiine Metsmaa

Raidi Peetso

Piret Põlder

Epp Sadrak

Maarja Saun

Randel Sepp

Gabriella Tarkus

Liisbeth-Johanna Trei

Piret Trei

Olari Õun

 

Sõiduatotehnik (SAT-19) Maire Kivi

Germo Gen Lepp

Keidi Rand

Karl-Madis Paakspuu

Lehte Lehtjõe

Ken-Gert Kaunissaar

Reio Richard Heinmaa

Robin Sepp

Kirill Žukov

Alex Lember

Gevin-Jaan Adler

Kauri Päästel

Markus Savi

 

Tisler (T-20) Bret Paas

Rainer Helde

Riivo Küppas

Kati Leinaru

Janter Šaluhhin

 

Noorem tarkvaraarendaja (TA-20) Andrus Naulainen

Johanna Avik

Kristjan Maidra

Andrus Pajuniit

Timo Pirn

Karl-Mihkel Truu

Andra Vabar

Terje Volke

 

Noorem tarkvaraarendaja (TAK-19) Karl-Gregor Rauniste

Karl Jäme

Erki Tammeaid

Kenneth Lember

Erki Leemet

Joonas Püüding

Kevin Rull

Arno Kosk

Kris Kristofer Burk

Markus Rätsep

Robin Kukk

Kevin Reinov

 

Tegevusjuhendaja (TJ-21) Sirje Pree

Monika Suuster

Riine Sooäär

Maarja Sepp

Karmen Sepp

Ragne Põld

Liivi Ool

Eve Lonn

Silja Kruuser

Enel Muromets

Marta Kagadze

Anu Jams

Heli Jalakas

 

Väikeettevõtlus (VE-20) Anne Lember

Hannes Ingalt

Linda Klooster

Viivian Laes

Krislin Malk

Margit Tammeleht

Aire Treirat

 

Väikelaevaehitaja (VLE-19) Bret Paas

Markus Truu

Joonas Pajula

Sten Salumägi

Günter Cristopher Pärgma

Raino Laan

Ott Older

Asser Järv