Ametikooli laiendab kujundajate eriala talvist vastuvõttu, avaldusi ootame 6. veebruarini

Loomise kuupäev 13.01.2022

„Interaktiivse graafika kujundaja erialale ootame kõiki soovijaid, selle eriala vastu on palju huvi tuntud,“ rääkis disaini õppesuuna juhtõpetaja Maila Juns-Veldre. Siiani oli õpperühm plaanitud füüsilise puuetega inimestele.

„Jätkuvalt plaanime töökohapõhist õppevormi, mida ei ole vaja karta, saame õppidasoovijaid aidata praktika- ning töökohtade leidmisel, meil on ettevõtete poolne huvi selleks olemas,“ märkis Juns-Veldre. „Endiselt on oodatud ka füüsilise puudega inimesed. Oluline on, et ta saaks arvutiga tööd teha.“

„Pikendasime ka stilisti eriala vastuvõttu. Mitmed soovijad avastasid selle alles siis, kui vastuvõtt oli juba läbi,“ lisas Juns-Veldre.

Ametikool plaanib avada pagari eriala õpperühma, kuhu laekus 15 avaldust.

Kutsevaliku õppekavale ei laekunud piisavalt sisseastumisavaldusi ja seda õpperühma ei avata.

Loe rohkem erialade kohta:

Interaktiivse graafika kujundaja>

Stilist>