Ametikool kuulutas välja aasta koostööpartnerid

Loomise kuupäev 12.11.2021

Kuressaare Ametikooli direktor Neeme Rand tunnustas neljapäeva õhtul korraldatud kooli 99. sünnipäevale pühendatud pidulikul õhtusöögil koostööpartnerite esindajaid ja kuulutas välja tänavused aasta koostööpartneri tiitli saajad.

„On väga hea meel, et ettevõtted ja asutused suhtuvad toetavalt praktikantidesse ning nõus ka ise panustama mantlipärijate kasvatamisesse,“ rääkis Rand.

Tänavused Kuressaare Ametikooli aasta koostööpartneti tiitli saajad on:

Kuressaare Perekodu  - praktikabaas, kuhu võetakse meie sotsiaali valdkonna õppijad praktikale ja leitakse alati praktika sooritamise võimalus. Kuressaare Perekodu on ettevõtte, kus praktikajuhendajad teevad oma tööd suure südamega.

Madli Mikli  – väga hinnatud praktikajuhendaja ja õpetaja, kes põhitöö kõrvalt leiab aega tegeleda ka meie kooli sotsiaali valdkonna õppijatega ning tuua erialased teadmised ja oskused nendeni.

AS Luksusjaht – pikaaegne koostööpartner ja praktikabaas, kuhu alati oodatakse meie väikelaevaehituse eriala õpilasi ja kust õppijad saavad antud erialal suure praktilisetöö kogemuse.

Saaremaa Muuseum, Rita Valge - Saaremaa Muuseum on koht, kus toimub üsna suures osas meie giidi eriala õppetööst ning kuhu alati meie õppijaid oodatakse.

Saaremaa Coop OÜ, Krista Lätt – Krista Lätt on olnud juba pikka aega meie väga hea koostööpartner ja praktikajuhendaja kondiitri ning pagari erialade õpilastele. Ta on juhendaja, keda õppijad väga hindavad.

Avella Tordid OÜ  - meie väga hea koostööpartner, kuhu oodatakse meie õppijaid nii õppetöö raames toimuvatele ettevõtte külastustele kui ka praktikale.

Viiv OÜ, Arni Ots – ametikoolist välja kasvanud koostöö. Arni on pikka aega meie õppijaid õpetanud ja oma ettevõtte loomise kaudu saanud meie disaini valdkonna õppijatele praktikajuhendajaks.

Vaata pilte õhtusöögist ja selle ettevalmistustest>link opens on new page

Viimati muudetud 12.11.2021.