Ametikool kutsub 21. aprillil rattareedele

Loomise kuupäev 17.04.2023

Kuressaare Ametikool korraldab tervisenädala raames 21. aprillil rattareede, kus kõik saarlased on oodatud rattaga tööle või kooli liikuma ja seda sotsiaalmeedias jagama.

„Rattasõit on lõbus ja tervislik, teeb sind õnnelikumaks, targemaks ja säästab raha,“ rääkis ametikooli kvaliteedijuht Astra Mõistlik. „Koos teiste rattasõpradega saab saabunud kevade üle rõõmustada jagades vahvaid pilte oma rattasõidust Facebookis või Instagramis.“

Liitu üritusega Facebookis>link opens on new page

Auhindade loosimisel osalemiseks tuleks pilte jagada teemaviitega #rattareede Facebooki või Instagrami avalikul kontol.

Loosiauhindadeks on:

• Rattapood Bivarix on loosiauhinnaks välja pannud nutikiivri LIVALL  BH51M Neo väärtusega 169 eurot
  • GOSPA on loosiauhinnaks välja pannud kaks spaapääset.
  • Hawaii Express on loosiauhinnaks välja pannud viis 20-eurost kinkekaarti.
  • Sportland on loosiauhinnaks välja pannud 150 eurot ostukrediiti.
  • Rademar on loosiauhinnaks välja pannud kolm kinkekaarti

Auhinnad loositakse välja esmaspäeval 24. aprillil.

Valminud on ka lühike reklaamkipp, kus rattareedel osalema kutsuvad Saaremaa vallavanem Mikk Tuisk, Saaremaa Gümnaasiumi direktor Ivo Visak, Saaremaa aasta isa ja ametikooli kutseõpetaja Margus Kivi ning ametikooli huvijuht Thea Treu.

Vaata klippi Facebookis>link opens on new page

Viimati muudetud 21.04.2023.