4.-10. jaanuarini on ametikoolis õppetöö vaheaeg

Loomise kuupäev 30.12.2020

Kuressaare Ametikooli nõukogu otsustas 30. detsembril korraldatud erakorralisel koosolekul, et 4.-10. jaanuarini on valdaval osal õppijatest õppetöö vaheaeg, mõned disaini ja sotsiaaltöö õpperühmad jätkavad distantsõppel.

Muudatuse eesmärk on vähendada võimalust, et jõulupühade ja uusaasta tähistamise käigus koroonaviirusesse nakatunud õppijad, töötajad või kliendid koolikeskkonnas viirust edasi levitaks. Vabariigi Valitsuse 23. detsembri otsusega on koolid suletud kuni 10. jaanuarini

• Distantsõppel jätkavad õpperühmad KLG-20T, KKG-18T, KGP-17, LH-20 ja HT-20.
  • Kontaktõppe tunde 4.-10. jaanuarini ei toimu.
  • Muudatusega nihutati jaanuari algselt aprilli lihavõttenädalasse planeeritud õppetöö vaheaeg. Vastav muudatus tehakse kooli akadeemilisse kalendrisse.
  • 4.-9. jaanuarini on suletud ametikooli õpilaskodu, restoran ja kohvikud.
  • Õpilaskodu on plaanis avada 10. jaanuaril. Kõigi õpilaskodu elanikega võetakse ühendust. Ühe nädala mahus väheneb õpilaskodu jaanuarikuu kohatasu.
  • Koolihoone uksed on lukustatud.
  • Veebruari planeeritud koolilõpetamised lükatakse edasi. Täpsemalt arutavad ametikooli õppenõukogu ja nõukogu seda jaanuaris. See sõltub viiruse levikust, Vabariigi Valitsuste korraldustest ning kutse andjate võimalustest kutseeksameid läbi viia.

Ametikooli õppenõukogu arutab järgmisi samme 4. jaanuaril ning nõukogu 7. jaanuaril kell 15.

Viimati muudetud 30.12.2020.