Esmakursuslase meelespea

Esmakursuslase meelespea 2023-2024 (pdf)>link opens on new page

HarID konto

Vaata täpset juhist konto loomise kohta>

• registreeri HarID konto oma isikliku emailiga aadressil www.harid.ee>link opens on new page
  • kool ei väljasta paroole - õpilane peab ise HarID keskkonnas peale konto loomist omale parooli lisama ("Halda" nupu alt)
  • õpilase ametikooli email genereeritakse automaatselt peale HarID konto loomist ja üldjuhul on see kujul eesnimi.perenimi@ametikool.ee aga kui sul on keerulisem nimi siis näed oma loodavat emaili HarID keskkonna esilehelt.
  • kui oled HarID kontole parooli lisanud, aktiveerub Office365 maksimaalselt poole tunni jooksul (üldjuhul kiiremini)
  • Office365 ja ametikooli arvutisse logimisel sisesta kasutajanimeks eesnimi.perenimi@ametikool.ee ja oma HarID parool
  • kui on vaja oma konto kustutada ja uuesti alustada kirjuta harid@tugi.edu.ee
Avaldatud 02.09.2021. Viimati muudetud 13.09.2023.