Uudised

Pakume tööd: matemaatikaõpetaja 01. oktoober TaaviTuisk

Päikesepealinnas asub üks ütlemata tore kutseõppeasutus, kus õpib ca 800 õpilast ja töötab 112 töötajat. Et ka Sina saaksid meie kooliperre kuuluda, ootame Sind kandideerima matemaatikaõpetaja (0,6) ametikohale.


Meie peamised ootused Sinule on:

 • matemaatika õpetamine üldainena ja IT erialaõpinguid toetavana;
 • majandusmatemaatika ja statistika õpetamine.

Kui soovid olla osa meie kooliperest ja Sul vastav ettevalmistus matemaatika õpetamiseks; väga hea suhtlemis- ja koostööoskus; positiivne hoiak; empaatiavõime; soov ja tahe töötada ning suhelda noortega, siis ootame Sinu

 • avaldust ja CV-d;
 • haridust tõendav dokumenti;
 • täienduskoolitust tõendavaid dokumente;
 • isikut tõendav dokumenti

hiljemalt 10. oktoobriks aadressile andra.aavik@ametikool.ee

Kuigi õpetajatöös eeldame vastavust õpetaja või kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsing), ära kõhkle kandideerimast, kui oled vastava valdkonna/eriala spetsialist ja Sulle meeldib oma teadmiseid ja oskuseid edasi anda.

Tööle asumise aeg on oktoober 2022.

Kui on täiendavaid küsimusi, palun helista või kirjuta aadressil jane.magi@ametikool.ee või helista telefonil 522 3726.

Meie peamised ootused Sinule on:

 • matemaatika õpetamine üldainena ja IT erialaõpinguid toetavana;
 • majandusmatemaatika ja statistika õpetamine.

Kui soovid olla osa meie kooliperest ja Sul vastav ettevalmistus matemaatika õpetamiseks; väga hea suhtlemis- ja koostööoskus; positiivne hoiak; empaatiavõime; soov ja tahe töötada ning suhelda noortega, siis ootame Sinu

 • avaldust ja CV-d;
 • haridust tõendav dokumenti;
 • täienduskoolitust tõendavaid dokumente;
 • isikut tõendav dokumenti

hiljemalt 10. oktoobriks aadressile andra.aavik@ametikool.ee

Kuigi õpetajatöös eeldame vastavust õpetaja või kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsing), ära kõhkle kandideerimast, kui oled vastava valdkonna/eriala spetsialist ja Sulle meeldib oma teadmiseid ja oskuseid edasi anda.

Tööle asumise aeg on oktoober 2022.

Kui on täiendavaid küsimusi, palun helista või kirjuta aadressil jane.magi@ametikool.ee või helista telefonil 522 3726.