Tasuta koolitused

Koolituste sihtgrupp on täiskasvanud elanikkond, kes:

• ei ole koolikohustuslikud (põhihariduse omandanud või 17 –aastased ja vanemad isikud);
  • ei õpi kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikoolis tasemeõppes riigieelarvelisel õppekohal.

2023. a digioskuste koolitused

Registreeru koolitusele siin>link opens on new page

2022-2023 koolitused

Korraldusinfo

• Koolitusi rahastab Euroopa Sotsiaalfond täiskasvanute tööalase riikliku koolitustellimuse raames. Koolitused on osalejatele tasuta. Kui koolituse toimumisaeg pole kuupäevaliselt kirjas, siis see alles selgub. Kõigi registreerunutega võetakse kuupäevade selgumisel aegsasti ühendust.
  • Koolitusele registreerimine ja avalduste vastuvõtmine lõppeb üldjuhul 1 nädal enne koolituse algust.
  • Osavõtjate lõplik nimekiri selgub registreerimise aja lõppedes. Õppegrupi komplekteerimisel eelistatakse sihtgruppi kuulujaid (sihtgrupp on ära märgitud õppekava lühiandmetes).
  • Nädal enne koolituse algust:
    • saadetakse teade koolitusele registreerunutele ja avalduse esitanutele kursusele arvamise või mittearvamise kohta;
    • koolituse ajakava/tunniplaan
  •  Kõik, kes on arvatud koolituse nimekirja, kinnitavad veelkord oma osalust meili teel koolitused@ametikool.eelink opens on new page  või telefonil 452 4666

Tahad olla esimeste seas, kes saavad infot uute tasuta ja tasuliste koolituste kohta? Liitu Koolitusmajaka uudiskirjaga>link opens on new page

Ade Sepp
koolitusjuht
452 4666 tööpäevadel 8.30 – 17.00

koolitused@ametikool.eelink opens on new page
Kohtu 22, Kuressaare, peahoone 3. korrus, ruum K301

Avaldatud 23.03.2018. Viimati muudetud 18.12.2023.