Новости

Videotund kutsekeskhariduse tasemel eriala sisseastujatele 15.04 13. апреля TaaviTuisk

Kuressaare Ametikoolis lõppeb sel nädalal kevadine vastuvõtt, avaldusi saab esitada kõikidele kutsekeskhariduse erialadele. Kevadise vastuvõtu eesmärk on anda võimalus õppimiskoht ametkoolis kindlustada juba enne suve algust.

Oleme näinud, et õpilastel on veel hulk küsimusi ametikoolis õppimise ja vastuvõtu korralduse kohta.

Küsimustele vastuste saamiseks pakume veel sel nädalal noortele võimaluse saada ülevaade ametikoolis õppimisest. Selleks korraldame videotunni Teams platvormi vahendusel.

Aeg: neljapäev 15. aprill 2021 kell 15-16.

Registreeru ja esita küsimus siit!

Aeg: neljapäev 15. aprill 2021 kell 15-16.

Registreeru ja esita küsimus siit!