Новости

UUENDATUD! Õppetöö korraldus ametikoolis seoses uute piirangutega alates 10. märtsist 09. марта TaaviTuisk

Vabariigi valitsus otsustas kehtestada täiendavad piirangud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Nii õppijatel, lapsevanematel kui ka õpetajatel on sellega seoses tekkinud küsimusi, millele siin vastame.

Kuressaare Ametikoolis jätkub õppetöö järgnevalt:

• Praktiline õppetöö hajutatult ja ohutusnõudeid täites on erandina lubatud. Õppesuunad otsustavad, millises mahus praktilist õppetööd saab teha distantsõppes ja millises mahus on vajalik lähiõpe. Õppijad saavad info tunniplaanist ja rühmajuhataja käest.
  • Maski kandmine kooli ruumes on kohustuslik!
  • Õpilaskodu on seal elada soovijaile avatud
  • UUENDATUD: Kohvikud on avatud. Menüüs on ka taimetoit. Lõunat süües tuleb kohviku saalis hoida 2m distantsi.
  • UUENDATUD: Õppijatele pakutakse hommikuputru ja Upa hommikuampsu.
  • Ametikooli restoran on alates 10. märtsist suletud.

Kuressaare Ametikoolis jätkub õppetöö järgnevalt:

• Maski kandmine kooli ruumes on kohustuslik!
  • Õpilaskodu on seal elada soovijaile avatud
  • UUENDATUD: Õppijatele pakutakse hommikuputru ja Upa hommikuampsu.
  • Ametikooli restoran on alates 10. märtsist suletud.