15. aprillil algab nädal aega kestev kevadine vastuvõtt

Дата создания 11.04.2019

Kuressaare Ametikoolis algab esmaspäeval, 15. aprillil nädal aega kestev sisseastumisavalduste vastuvõtt, mis võimaldab õppida soovijail omale sügiseks õppekoht kindlustada.

Kevadist vastuvõttu korraldab ametikool teist aastat järjest. Sisseastumisvestlused ja -katsed korraldatakse 25.–26. aprillil kõigil erialadel välja arvatud küünetehnik. Sellel erialal toimuvad sisseastumiskatsed vaid augustis.

Sisseastumisavaldusi saab esitada ametikooli veebilehel ametikool.ee või tööpäeviti kell 8–17 koolis kohapeal. Kohapeal saab teha fotoboksis ka dokumendifoto. Lisaks tuleb tuua haridust tõendav dokument.

Alla 18-aastastelt või piiratud teovõimega õppidasoovijatelt ootab ametikool ka vanema või eestkostja nõusolekut ning tervisliku seisundi tõendit või selle koopiat.

Noortelt, kes lõpetavad alles põhikooli ja kellel pole veel lõputunnistust, ootab ametikool koos sisseastumisavaldusega põhikooli hinnetelehe väljavõtet, mida saab välja printida eKooli või muu nende põhikoolis kasutatava e-päeviku keskkonnast.

Ametikoolis saab tänavu valida sobiva eriala kaheksa kutsekeskhariduse õppekava hulgast. Omandatakse korraga nii amet kui ka keskharidus. Haridusliku erivajadusega õppijatel on võimalus õppima asuda abikoka erialale. Tsükli- ja õhtuõppes on 18 eriala, mis on suunatud uusi oskusi omandada soovivatele täiskasvanutele, kes saavad seda teha töö- ja pereelu kõrvalt.

Vaata erialade loetelu siit!

Kevadisel vastuvõtul täidetakse kuni pool õpperühma õppekohtadest. Uuesti algab vastuvõtt septembris avatavatele erialadele 10. juunil.

Esita sisseastumisavaldus siit!link opens on new page

Дата последнего изменения 23.04.2019.