Pakume tööd: õppejuht (1,0)

Дата создания 09.04.2024

Päikesepealinnas asub üks ütlemata tore kutseõppeasutus, kus õpib ca 800 õpilast ja töötab 118 töötajat. Et ka Sina saaksid meie kooliperre kuuluda, ootame Sind kandideerima õppejuhi (1,0) ametikohale.

Ootame oma meeskonda just Sind, kui tunned, et soovid kaasa rääkida õppimiskohustuse ea rakendamisel, toetada kutsehariduse reformi elluviimist ning panustada kutsehariduse jätkusuutlikkusse.

Sinu peamisteks tööülesanneteks saab olema uute kutsekeskhariduse õppekavade arendamine, õppe- ja kasvatustöö planeerimine ja juhtimine, õppe läbiviimine ning lahenduste väljatöötamine õpitee personaliseerimiseks.

Õppejuhi ametikohale kandideerimiseks on vajalik magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö kogemus, pedagoogiline ja juhtimiskompetentsus ning C1-tasemel eesti keele oskus.

Kui soovid olla osa meie kooliperest ja Sul on lisaks mainitule

• väga hea suhtlemis- ja koostööoskus;
  • väga hea pingetaluvus ja positiivne ellusuhtumine;
  • inglise keele oskus (kesktasemel);
  • arvutikasutamise oskus,
  • projektijuhtimise kogemus,

siis ootame hiljemalt 23.04.2024 (kaasa arvatud) aadressile andra.veelaid@ametikool.ee järgmiseid dokumente:

• avaldus ja CV;
  • motivatsioonikiri;
  • haridust tõendav dokument;
  • täienduskoolitust tõendavad dokumendid, mis toetavad ametikohale kandideerimist.

Tööle asumise aeg 12.08.2024.

Kui on täiendavaid küsimusi, palun helista telefonil 505 8271 või kirjuta aadressil neeme.rand@ametikool.ee

Дата последнего изменения 09.04.2024.