Sisseastumine ametikooli algab 1. märtsil

Дата создания 15.02.2024

Kuressaare Ametikool alustab tänavust sisseastumisavalduste vastuvõttu 1. märtsil, sisseastumiskatsed ja -vestlused on kavas 24.-26. aprillini.

Erialade nimekirja ja lisainfot saab vaadata siit>

Kui sisseastujale aprilli katsete-vestluste kuupäevad ei sobi, siis kokkuleppel on võimalik neid sooritada ka 17. juunil.

1. juuliks peab sisseastuja oma õppimissoovi kinnitama. Kui osadel erialadel on vabu kohti, kuulutatakse juulis välja täiendav vastuvõtt.

Ühe uuendusena on sellest aastast avalikud ka katsete hindamiskriteeriumid. Link PDF-failile on erialade lehel>

MUUDATUS: algselt kavas olnud tuulikulabade hooldaja eriala avamine lükkub 2025. a algusesse, sest hanked õpperuumide rajamiseks on võtnud plaanitust rohkem aega. Vaata õppekava siit>link opens on new page

Дата последнего изменения 09.04.2024.