Täiendav vastuvõtt kujundusgraafiku erialale

Дата создания 17.01.2024

Kuressaare Ametikooli talvises vastuvõtus osales kokku 56 inimest, kes esitasid avaldused viiele erinevale erialale. Sel nädalal korraldatakse sisseastumisvestlused ja -katsed.

Pagari eriala vastu näitas huvi 23 inimest. Õppima mahub 13 õppijat. See tähendab paraku, et osad õppida soovijad peavad ootama järgmist võimalust.

Ametikool avab ka kujundusgraafiku ja töökohapõhise hooldustöötaja erialad.

NB! Vastuvõtt on lõppenud!

Hooldustöötaja erialale tulevad õppijad on enamasti juba selles valdkonnas töötavad inimesed, otsides võimalusi oma oskuste täiendamiseks.

Väikeettevõtja erialale ja kutsevaliku õppekavale laekus liiga vähe avaldusi, mistõttu seda eriala sel korral ei avata. Ametikooli tänavune kõige mahukam vastuvõtuperiood algab 1. märtsil.

Vaata erialasid siit>

Ametikool soovib võimalikult palju õppekohti kevadise vastuvõtuga täita ja vähendada vajadust suvise järelvastuvõtu korraldamiseks.

Дата последнего изменения 31.01.2024.