Ametikooli aasta õpetaja 2023. a on Marika Pütsep

Дата создания 07.10.2023

Ametikooli aasta õpetaja on Marika Pütsep. Palju õnne!

Aasta õpetaja kandidaate said esitada kõik ametikooli töötajad.

Matemaatikat, füüsikat ja nendega seonduvaid erialaseid lõiminguteemasid õpetava Marika kohta kirjutati teda aasta õpetajaks esitades nii:

„Ta on staažikas pedagoog, kes märkab ja tegutseb. Õpilased hindavad teda õpetajana väga.

Pole saladus, et tema valdkond on raske, kuid ta leiab igale õppijale sobiva viisi, ja seda nii, et õppijad sellest ka aru saavad.

Ta on sihikindel, lojaalne, usaldusväärne, heatahtlik ja kindlasti eeskujulik oma tööülesannete täitmisel.

Talle läheb korda, mis koolis toimub ja mis õppijatega toimub. Eelmisel õppeaastal oli ta tulihingeline mentor noorele kolleegile ja on seda tänaseni.“

Ametikooli õpilasesindus kuulutas välja ka õppijate lemmikõpetaja tiitlite saajad, kelleks on Heli Kakko ja Reet Truuväärt.

Дата последнего изменения 07.10.2023.