Direktor rääkis ametikooli lugu üleilmsel saarte tippkohtumisel

Дата создания 29.09.2023

Ametikooli direktor Neeme Rand esines 25. septembril ülemaailmsel veebiüritusel Virtual Islands Summit.

„Rääkisin mõne sõna Eestist ja ametikooli lugu läbi 30+ aasta. Seda mida oleme teinud, et noored ei peaks kutsehariduse omandamiseks Saaremaalt lahkuma. Mõne sõnaga puudutasin meie uusi väljakutseid tuuleenergeetika vallas ka,“ rääkis ta.

Neeme oli ühes esinejate paneelis oskuste ja hariduse inimestega Mani saarelt, Guernsey’lt, Jersey’lt ning Trinidadilt.

„Trinidadi esindaja teadis Eestit hästi ja mainis, et on siin korduvalt käinud. Maailm on väike,“ märkis Neeme.

Saaremaalt esines üritusel veel vallavanem Mikk Tuisk.

Virtual Island Summit on üritus, mis toob kokku poliitikud, teadlased, ettevõtjad ja kogukonnaliidrid. üle maailma. Eesmärk on jagada kogemusi sellest, kuidas saared saavad olla jätkusuutlikud, jõukad ning saada hakkama tänase maailma väljakutsetega.

Tänavune üritus oli järjekorras juba viies.

Дата последнего изменения 29.09.2023.