Võta vaheaasta

Vaheaasta võtmine on sujuv sisseelamine uude valdkonda, kus puudub varasem töötamise kogemus. Vaheaasta sobib olenemata vanusest kõigile, kes tunnevad, et vajavad väikest muutust või mõtlemise pausi!

Õppevorm sobib  muuhulgas ka noorele, kes võib-olla veel gümnaasiumi lõpuks täpselt ei tea, mida tahaks õppida (näiteks ülikoolis) ja on valmis võtma nn vaheaasta. Hiljem ülikooli õpingute ajal on võimalik õppekava läbinud noorel töötada nt kaubanduses, teeninduses või hooldustöötajana.

Mudel annab võimaluse lühikese aja jooksul omandada eriala, saada kutsetunnistus ja mis kõige tähtsam, saada edasiseks eluks kogemusi olenemata kuhu edasi õppima või töötama minnakse.

Vaheaasta eeliseks on kohene kontakt tööandjaga, kindel praktikakoht, igakuine töötasu, praktilised oskused ja kutsetunnistus.

Vaheaastat rakendab kool tööandjaga koostöös töökohapõhises õppes.

Vaheaasta plussid

• Lühike, konkreetne, praktiline õpe;
  • Kooli ja ettevõtte tihe suhtlus ning toetamine;
  • Enesekindluse toetamiseks on ettevõttes mentor;
  • Õppimine toimub sissetulekuga.

Vaheaasta erialade võimalusi pakub kool vastavalt koolituskohtade olemasolule.

• Klienditeenindaja kaubanduses (10k), tase 4
  • Kelner (6k), tase 4
  • Hooldustöötaja (10k) , tase 3

Töökohapõhise õppe kohta loe lähemalt siit>

Võta ühendust: info@ametikool.ee, 452 4600

Опубликовано 11.08.2023. Дата последнего изменения 26.09.2023.