Pakume tööd: väikelaevaehituse kutseõpetaja

Дата создания 01.09.2023

Päikesepealinnas asub üks ütlemata tore kutseõppeasutus, kus õpib ca 800 õpilast ja töötab 115 töötajat. Et ka Sina saaksid meie kooliperre kuuluda, ootame Sind kandideerima väikelaevaehituse valdkonna kutseõpetaja (0,5) ametikohtale.

Kandidaatidelt eeldame vastavust kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsinglink opens on new page), kuid ära kõhkle kandideerimast, kui oled vastava valdkonna/eriala spetsialist ja Sulle meeldib oma teadmiseid ja oskuseid edasi anda.

Õpetatavateks teemadeks on:

• Komposiitmaterjalid ja nendest väikelaeva konstruktsioonide valmistamine.
  • Metallmaterjalid ja nendest väikelaeva konstruktsioonide valmistamine.
  • Väikelaevaehituse alused.
  • Väikelaevajuhi väljaõpe.

Kui soovid olla osa meie kooliperest, siis ootame hiljemalt 15.09.2023 (kaasa arvatud) aadressile andra.veelaid@ametikool.ee järgmiseid dokumente:

• avaldus ja CV;
  • haridust tõendav dokument;
  • täienduskoolitust tõendavad dokumendid;
  • isikut tõendav dokument.

Tööle asumise aeg on oktoober 2023.

Kui on täiendavaid küsimusi, palun helista telefonil  502 1220 või kirjuta aadressil andres.meisterson@ametikool.ee

Дата последнего изменения 01.09.2023.