Pakume tööd: eri valdkondade õpetajad alates 2023. a septembrist

Дата создания 14.05.2023

Päikesepealinnas asub üks ütlemata tore kutseõppeasutus, kus õpib ca 800 õpilast ja töötab 113 töötajat. Et ka Sina saaksid meie kooliperre kuuluda, ootame Sind kandideerima järgmistele vabadele ametikohtadele:

• Tarkvaraarenduse kutseõpetaja (2,6 ametikohta).
  • Kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja erialade kutseõpetajad (2 ametikohta).
  • Pagari ja kondiitri erialade kutseõpetaja  (1,0).
  • Kokaeriala kutseõpetaja (1,0).
  • Restoraniteeninduse kutseõpetaja (0,7).
  • Hooldustöötaja eriala kutseõpetaja (0,9).
  • Ehituse- ja puiduvaldkonna kutseõpetaja (1,0).

Kandidaatidel palume esitada elektrooniliselt 28. maiks (kaasa arvatud) aadressile andra.aavik@ametikool.ee järgmised dokumendid:

• avaldus ja CV;
  • haridust tõendav dokument;
  • täienduskoolitust tõendavad dokumendid;
  • isikut tõendav dokument.

Kuigi õpetajatöös eeldame vastavust kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsinglink opens on new page), ära kõhkle kandideerimast, kui oled vastava valdkonna/eriala spetsialist ja Sulle meeldib oma teadmiseid ja oskuseid edasi anda.

Kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja erialade õpetajatel on vajalik kujundusprogrammide kasutusoskus.

Ehituse- ja puiduvaldkonna kutseõpetajalt eeldame valmisolekut õpetada või soovi omandada kompetents CNC valdkonnaga seotud ainete õpetamiseks.

Tööle asumise aeg on 01.09.2023.

Kui on täiendavaid küsimusi, palun helista või kirjuta:

Дата последнего изменения 17.05.2023.