Ametikool lisas vastuvõttu kinnisvarahooldaja eriala

Дата создания 11.05.2023

Kuressaare Ametikool lisas sügisest avatavate erialade nimekirja kinnisvarahooldaja, et laiendada nende erialade valikut, kus pakutakse täiendavaid tugimeetmeid.

„Noori, kes vajavad individuaalsemat õpet väikeses õpperühmas, tuleb järjest juurde,“ rääkis ametikooli tehnoloogia õppesuuna juhtõpetaja Andres Meisterson. „Lisaks abikoka erialale on võimalik tulla õppima ka kinnisvarahooldaja erialale, kus lähtuvalt õppijast rakendatakse vajadusel tugimeetmeid.“

Kinnisvarahooldaja erialal õpitakse hoonete puhastus- ja korrastustöid, heakorratöid, haljastustöid ja hooldus- ning remonditöid. Lisaks õpitakse puusepa- ja ehitustöid, inglise keelt, arvutiõpetust.

Õppeaeg on kaks aastat. Õpperühma nominaalsuuruseks on 8 õppijat.

Sisseastumisavalduste vastuvõtt Kuressaare Ametikoolis kestab 6. augustini. Seejärel on kõikidel erialadel vastuvõtuvestlused ja -katsed.

Kokku saab septembris õppima asumiseks valida 29 eriala vahel päevases, õhtuses ja tsükliõppes.

Дата последнего изменения 11.05.2023.