Ametikooli sotsiaalpedagoog pälvis maakonna aasta tugispetsialisti tiitli

Дата создания 17.10.2019

Kuressaare Ametikooli sotsiaalpedagoog Piia Prei pälvis Saare maakonna aasta tugispetsialisti tiitli, tunnustus anti üle Täiskasvanud Õppija Nädala raames 16. oktoobril Kuressaare raekojas.

„Piial on väga hea oskus oma rahuliku ja tasakaaluka hoiakuga panna noored rääkima nii oma muredest kui rõõmudest ja seeläbi ka mõtlema selle üle, mida nad edaspidi oma elult ootavad ja kus nad soovivad paari aasta pärast olla,“ on teda iseloomustanud kolleegid. „Piia teeb tööd südamega ja teda hinnatakse väga, mida näitab see et õppijad käivad ka kooli lõppedes veel tema juures rääkimas sellest kuhu nad on jõudnud ja Piiat kooliajal osutatud abi eest tänamas.“

Piia Prei kirjutas oma tunnustuse kommentaariks nii: „Tunnustamine on kindlasti meeldiv. Sellest kuuldes olin lihtsalt väga tänulik inimestele, kes mind sellel teel on toetanud - pere, kolleegid, sõbrad ja tuttavad.

Kõik, kes sotsiaalvaldkonnas töötavad, teavad, et see töö ei ole kergete killast. Sul peab olema hea meeskond.

Kuressaare Ametikoolis on väga palju häid kolleege, kes on iga õpilase nimel nõus palju vaeva nägema, neid toetama ja aitama ja ainult koostöös me seda suudamegi.

Samuti võin öelda, et kõik õpilased, kellega olen kokku puutunud, on ka mulle alati midagi õpetanud või mind millegagi inspireerinud. Kõige olulisemaks pean oma töös leida üles iga inimese positiivsed küljed ja tugevused ja siis sellest lähtuvalt hakata lahendusi otsima.“

Piia Prei töötab ametikoolis 2016. aastast.

Tunnustusüritusel pälvis maakonna aasta kutseõpetaja tiitli ametikooli aasta õpetaja Andres Meisterson.

Дата последнего изменения 17.10.2019.