Juuksuriõpilased ootavad kliente

Дата создания 12.09.2019

Kuressaare Ametikooli juuksuriõpilased alustasid sel nädalal taas klienditeeninduspäevadega, kuhu on oodatud kõik soovijad. Kõik juukselõikused on sel sügisel tasuta.

“Oleme  juuksuri eriala viimase kursuse õpilased ja anname endast kõik, et Sina, meie kliendina jääksid tehtud soenguga rahule,“ lubab  juuksuriõpilaste nimel viimase kursuse õpilane Kristjan Moorats.

Juuksuriõpilased pakuvad naiste ja meeste lõikusi, habeme kujundamist, püsilokki, juuste värvimist ja erinevate soengute tegemist.

“Teid teenindavad usinad ja püüdlikud juuksuriõpilased, tulevased oma eriala meistrid, ” kinnitas juuksuriõpilane Õnn Mölder. „Teenuste hinnad kooli salongis on väga soodsad.“

Lähikuudel on ametikooli juuksurisalong avatud 19. ja 24. septembril, 3., 17. ja 29. oktoobril ja 7., 12. ja 21. novembril.

Salong ametikooli linna õppekompleksis Vallimaa 5a/Kohtu22 on avatud kell 10-16.

Broneerida saab e-posti aadressil juuksur@ametikool.ee või klienditeeninduspäevadel telefonil 452 4676.

Ametikoolis õpib praegu kaks õpperühma juuksureid: päevane kutsekeskhariduse õpperühm ning tsükliõppe rühm.

Дата последнего изменения 12.09.2019.