Ootame 7.-9. klasside õpilasi Oskuste Päevale 19. oktoobril!

Дата создания 12.09.2018

7.-9. klasside õpilased koos õpetajatega on kutsutud 19. oktoobril 2018 kell 12.30-15.00 Kuressaare Ametikooli Oskuste Päeva töötubadesse. Oskuste Päeva eesmärgiks on tutvustada karjääriõppe raames ameteid, mida ametikoolis saab kutsekeskhariduse tasemel omandada.

Iga õpilane saab osaleda ühes alljärgnevatest töötubadest:

• kokk
  • väikelaevaehitaja
  • ehitaja
  • tarkvaraarendaja
  • juuksur
  • kujundaja
  • autotehnik
  • turismi ja- restoraniteenindaja

Oskuste Päeva aitavad korraldada Saaremaa Rajaleidja keskus ja Saaremaa Ettevõtjate Liit.

Iga õpilane saab osaleda ühes töötoas. Kui kool on oma osalemise registreerinud, võtavad kooliga ühendust Rajaleidja keskuse karjäärinõustajad, kes aitavad õpilastel sobiva töötoa välja valida. Iga töötoa raames korraldatakse ka koostöös Saaremaa Ettevõtjate Liiduga vastava ameti teemaline miniloeng.

Sel ajal, kui õpilased saavad osaleda oma töötubades, on õpetajatel võimalus osaleda kokanduse töötoas.

Vaata eelmise Oskuste Päeva pilte!link opens on new page

Oskuste Päeva korraldamist toetab Euroopa Sotsiaalfond programmi PRÕM raames. Programmi vahenditest tellitakse ka bussid maakoolide õpilaste Oskuste Päevale toomiseks.

Kokku ootame Oskuste Päevale 200 õpilast. Juhul kui soovijaid on rohkem, saame õppetöökodade mahutavusest tulenevalt vastu võtta varem registreerunud.

Lisainfo ja registreerumine

Anneli Viherpuu-Berens
anneli.viherpuu-berens@ametikool.ee

Дата последнего изменения 19.09.2018.