Algas suvine vastuvõtt

Дата создания 06.06.2018

4. juunil algas Kuressaare Ametikoolis suvine sisseastumisavalduste vastuvõtt, valida saab 25 eriala vahel.

„Üleriigilises õpilaste rahulolu uuringus selgus, et ametikooli õppijad, nii noored kui ka täiskasvanud on oma õpingutega väga rahul,“ rääkis ametikooli direktor Neeme Rand. „See, kes tahab, saab meilt väga head ametioskused, millega tööandjale julgelt silma vaadata. Julgustan nii noori kui ka vanemaid meie laiast erialade lehvikust omale sobivat otsima. Tule ise ja võta sõber ka kaasa!“

Üheksa eriala on suunatud põhikooli lõpetanud noortele. Päevases õppes saab omandada ameti ja keskhariduse korraga.

Lihtsustatud õppes saab omandada kinnisvarahooldaja eriala.

Tsükli- või õhtuõppes saab valida 15 eriala vahel.

Sisseastumisavaldusi saab esitada 10. augustini koolis koha peal või ametikooli veebilehel.

Sisseastumisvestlused ja –katsed viiakse läbi 13.-16. augustini. Õppetöö algab septembris.

Дата последнего изменения 21.08.2018.