Dokumendid ja vastuvõtu korraldus

Sisseastumisdokumendid

• Isikut tõendav dokument
  • Haridust tõendava dokumendi originaal või selle notariaalselt või dokumendi originaali alusel ametikoolis kinnitatud koopia (kevadisel vastuvõtul, kui põhikool on lõpetamisel: väljavõte põhikooli e-päeviku hinnetest)
  • 1 foto suurusega 3 x 4 cm (saab teha ka koha peal)
  • Alaealistel tervisetõend või selle koopia
  • Alaealistel vanema või eestkostja kirjalik nõusolek Nõusoleku blankett

Sisseastumisavalduse ja dokumentide esitamine

• NB! Kevadisel vastuvõtul 30.03-17.04 ja puhkuste tõttu 13.-26. juulini 2020 saab avaldusi ja dokumente esitada ainult elektrooniliselt!
  • Avalduse saab esitada ka elektrooniliselt sisseastumise infosüsteemi SAIS kaudu.
  • Kui sisseastumiskatsete loetelus on eelnev motivatsioonikiri, saab selle üles laadida sisseastumisavaldust esitades SAISis või saata meilimanusena info@ametikool.ee.
  • Suvisel vastuvõul saab avaldust ja dokumente esitada tööpäeviti kell 8.30-17 ametikooli linna õppekompleksis (Kohtu 22/Vallimaa 5a, Kuressaare).
  • Suvehooajal oleme avatud kell 9-16.

Õppesekretär Koidu Põld koidu.pold@ametikool.ee, 452 4600

Infokogu spetsialt Maria Neidra maria.neidra@ametikool.ee

• Õppimine on tasuta!
  • Õppijatel on õigus saada toetuseid.
  • Kaugemalt tulijad saavad õppetöö ajal ööbida õpilaskodus.

Sisseastumisdokumendid

• Isikut tõendav dokument
  • 1 foto suurusega 3 x 4 cm (saab teha ka koha peal)
  • Alaealistel tervisetõend või selle koopia
  • Alaealistel vanema või eestkostja kirjalik nõusolek Nõusoleku blankett

Sisseastumisavalduse ja dokumentide esitamine

• NB! Kevadisel vastuvõtul 30.03-17.04 ja puhkuste tõttu 13.-26.
juulini 2020 saab avaldusi ja dokumente esitada ainult elektrooniliselt!
  • Suvehooajal oleme avatud kell 9-16.
  • Kui avalduse esitamisega SAISis tekib probleeme, siis võta ühendust vastuvõtutöötajaga:

Õppesekretär Koidu Põld koidu.pold@ametikool.ee, 452 4600

Infokogu spetsialt Maria Neidra maria.neidra@ametikool.ee

• Õppimine on tasuta!
    • Õppijatel on õigus saada toetuseid.
    • Kaugemalt tulijad saavad õppetöö ajal ööbida õpilaskodus.