Tarkvaraarendus on ametikoolis populaarseim eriala 04. august TaaviTuisk

Loetud päevad enne vastuvõtuperioodi on Kuressaare Ametikoolis populaarseim eriala noorem tarkvaraarendaja: päevases kutsekeskharidusõppes soovib seda eriala omandada 47, tsükliõppes 42 inimest.

Kutsekeskhariduse erialadest on kolme populaarse eriala hulgas mootorsõidukitehnik 32 ja kujundusgraafik 25 sisseastumisavaldusega.

Tsükliõppes soovib 32 inimest õppida raamatupidajaks ja 29 lapsehoidjaks.

Ametikoolis saab tänavu valida rekordilise 34 õppekava vahel. Päris mitmetel põnevatel erialadel on veel vabu kohti. Tsükliõppe erialadest on sellised näiteks veoautojuht, bussijuht, kokk ja nahkkäsitöö valmistaja.

Sisseastumisavaldusi saab esitada sais.ee keskkonnas pühapäeva 7. augustini. Vastuvõtuvestlused ja -katsed korraldatakse kõikidel erialadel järgmisel nädalal.

Tsükliõppes soovib 32 inimest õppida raamatupidajaks ja 29 lapsehoidjaks.