100. sünnipäeva ürituste kalender 20. oktoober TaaviTuisk

6. novembril täitub 100 aastat Kuressaare Ametikooli eelkäijaks olnud Kuressaare Ehitusinstruktorite Kooli asutamisest.

Siin ülevaade üritustest, millega ametikool juubeliaastat tähistab:

23.02 Heategev õhtusöök Kuressaare perekodu lastele

22.03 Turismikonverents „Saarte lood aasta ringi“. Järelvaatamine YouTubes>

Kuni mai lõpuni keraamika õppijate portselanmaali näitus Kuressaare raamatukogus. Vaata plakatit>

27.04 Tordilaat ja -oksjon

6.05 kell 12 Tänavatoidufestival ametikooli hoovis

6.05 kell 17 Heategevuslik Paadiralli Tori jõesadamas Loe rohkem>

7.05 ametikooli töötajad ja õppijad osalevad Kuressaare Linnajooksul.

28.-29.05 Tänavafestivali projekti „ÖKO tänavakunst – HÜLJATUD“ raames moeetendus „Pahalased LUCID DREAM“. Turismiteenindus pakub tänavafestivalil toite koostöös Ensertiga.

18.09 pop-up juubelinäituse avamine Kuressaare keskväljakul

28.10 direktori vastuvõtt kooli töötajatele.

3.11 pidulik õhtusöök kooli koostööpartneritele.

4.11 kell 13 sünnipäevaaktus õppijatele Kuressaare Spordikeskuses

4.11 kell 19 suur sünnipäevapidu vilistlastele, töötajatele ja täiskasvanud õppijatele Kuressaare Spordikeskuses. Tantsuks mängivad Karavan ja Reminders. Lisainfo laudade broneerimise kohta>

5.11 kell 11-14.30 vilistlaste kokkutulek linna ja Tehnoloogiamajaka õppekompleksides. Kohtumised õpetajate ja endiste koolikaaslastega, ringkäigud koolis, avatud restoran ja kohvik.

5.11 kell 15 kontsert-jumalateenistus Kuressaare Laurentiuse kirikus. Esineb Arsis kellade ansambel.

Lisaks on aasta jooksul kavas hulk muid tegevusi.

NB! Kalender täieneb jooksvalt!

23.02 Heategev õhtusöök Kuressaare perekodu lastele

22.03 Turismikonverents „Saarte lood aasta ringi“. Järelvaatamine YouTubes>

27.04 Tordilaat ja -oksjon

6.05 kell 12 Tänavatoidufestival ametikooli hoovis

6.05 kell 17 Heategevuslik Paadiralli Tori jõesadamas Loe rohkem>

7.05 ametikooli töötajad ja õppijad osalevad Kuressaare Linnajooksul.

18.09 pop-up juubelinäituse avamine Kuressaare keskväljakul

28.10 direktori vastuvõtt kooli töötajatele.

3.11 pidulik õhtusöök kooli koostööpartneritele.

4.11 kell 13 sünnipäevaaktus õppijatele Kuressaare Spordikeskuses

Lisaks on aasta jooksul kavas hulk muid tegevusi.

NB! Kalender täieneb jooksvalt!