Meie lood

200 000 eurot Erasmus+ õpiränneteks 31. mai TaaviTuisk

Ametikool sai järgmiseks õppeaastaks 199715 eurot Erasmus+ programmi toetust, millega õppijad saavad minna välispraktikale, rahvusvahelistele kutsevõistlustele ja õpetajad kursustele.

„Saadud toetus tagab meie rahvusvahelistumise jätkusuutlikkuse ja annab õppijatele-õpetajatele võimaluse avardada silmaringi, saada uusi erialaseid oskusi ja kogemusi ning neid ametikoolis ja õppetöös rakendada,“ rääkis projektijuht Ave Paaskivi.

Lisaks on koroonapiirangute tõttu kasutamata vahendeid eelmistest projektidest, mida järgmisel õppeaastal kasutada.