Nahkkäsitöö valmistaja - 1a

ÕppeliikKutseeriharidusõpe, 5. taseÕppevormStatsionaarne - TsükliõpeEeldus alustamiseksKeskharidusÕppeaeg1a

NB! UUS ERIALA!

Tegu on jätkuõppe õppekavaga. Õppima tulijailt eeldame nahkkäsitööalast töökogemust või 4. kvalifikatsioonitaseme kutset.

Virge Valk - nahkkäsitöö nahatöö jätkuõpe õpetaja</p>

<p>
	<em>„Olen nahatööga 30 aastat tegelenud, ise õppinud ja koolis õppinud. Minu arvates on 5. taseme eriala väga tähtis. Kui sa juba tegeled asjaga, siis sa püüdled edasi meistritiitli poole. Kui sa end kuhugi pakkuma lähed, on „paber“ ka tähtis.</em></p>

<p>
	<em>Nahatöös tuleb oma taset tõsta pidevalt, ei saa jääda pidama oma väikeste rahakottide tegemise juurde.“</em></p>

Virge Valk</p>

Nahkkäsitöö entusiast ja õpetaja. Vaata Virge töid: <a  data-cke-saved-href=

Virge Valk
Nahkkäsitöö entusiast ja õpetaja. Vaata Virge töid Instagramis: Sussipesa.

Kuressaare Ametikool on üks väheseid kohti Eestis, kus saab nahkkäsitööd õppida. Meil on pikaaegne nahkkäsitöö erialade õpetamise kogemus.

Vaata veebiseminari, kus räägitakse koostööprojektist vibutootja Falcoga>

2021. a alustab esmakordselt Eestis nahkkäsitöö 5. taseme õpperühm. Uus õppekava pole enam algajatele. Enam ei õpita nahka ja töövõtteid tundma. Tooted, mida tehakse, on keerukamad: portfell, liistuga jalats e kõrgem pilotaaž. Paljuski on tegu toodetega, mida kutsekooli tasemel pole varem õpetatud.

Eriala on mõeldud neile, kellel on nahatöös kogemus ja baasoskused olemas, põhi all. Eriala eesmärk on anda lõpetajatele võimalusi end edasi arendada ja oma oskustega igapäevaselt leiba teenida.

Kuressaare Ametikool ainus kutsekool Eestis, kes 5. taseme nahkkäsitöö eriala õpetab.

Vaata õppekava!

Õppetöö viiakse läbi tsükliõppes vastavalt õppetöö graafikule. Õppetsüklid on umbes kord kuus.

Kaugemalt tulijaid saavad õppetsüklite ajal elada ametikooli õpilaskodus.

Loe rohkem: 26 põhjust, miks täiskasvanuna kutseharidust omandada

Nahkkäsitöö valmistaja jätkuõppe lõpetajad saavad jätkata tööd nahkkäsitööga tegelevates ettevõtetes, ateljeedes või töökodades.

Lõpetaja saab edasi õppida rakenduskõrgkoolides või ülikoolides käsitöö või käsitöödisainiga seotud erialadel.

• Suvine dokumentide vastuvõtt 1.06 -8.08.2021
  • Sisseastumisvestlus 10.08.2021 kell 10 ruumis D11