Müügiesindaja – 1,5 a

ÕppeliikKutseeriharidusõpe, 5. taseÕppevormStatsionaarne, koolipõhine – tsükliõpeEeldus alustamiseksKeskharidusÕppeaeg1,5 a

Müügitulu on see, millest ettevõte elab ja õitseb. Seetõttu on müügitöö ülioluline igale ettevõttele.

Müügiesindaja erialal õpitakse kliendisuhete haldamist, turundustegevuste korraldamist ja müügi planeerimist.

Vaata õppekava>

Õppetöö viiakse läbi tsükliõppes vastavalt õppetöö graafikule. Õppetsüklid on kord kuus E–R ja kestavad 8.30–16.00

Vaata tunniplaani näidet müügiesindajate õppetsüklist koolis>

Kaugemalt tulijad saavad õppetsüklite ajal elada ametikooli õpilaskodus>

Loe rohkem: 26 põhjust, miks täiskasvanuna kutseharidust omandada>

Müügiesindaja eriala lõpetanud saavad töötada nii äri- kui avalikus sektoris ning erineva suurusega organistasioonides.

Lõpetaja saab edasi õppida Kuressaare Ametikoolis ärijuhtimist, väikeettevõtlust ja raamatupidamist, kõrghariduse tasemel Tallinna Tehnikakõrgkoolis kaubandusökonoomikat, Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor turundust.

Dokumentide esitamine 28.11.2022 kuni 8.01.2023.

Talvine vastuvõtt

• Vestlus 10.01 kell 13 ruumis K206
  • Kool kinnitab vastuvõtu tulemused 19.01.2023
  • Õpilaskandidaat kinnitab õppima asumise hiljemalt 23.01.2023

Õppetöö algus veebruaris 2023.

Vaata lisainfot vastuvõtudokumentide ja -korralduse kohta siit>

• eelnev motivatsioonikiri (motivatsioonikirja saab sisseastumisavaldust esitades üles laadida sais.ee, saata kooli meiliaadressile info@ametikool.ee või tuua kooli Messi paberkandjal)
  • vestlus

Esita sisseastumisavaldus: sais.ee