Erialad

Täpsem info eelolevate sisseastumiste kohta on siin!

Vaata ka sisseastumisavalduse esitamise ja dokumentide infot!

ICT studies Kuressaare Ametikool

Majutusteenindaja (spetsialiseerumisega spaa-administraatoriks) - 3a)

ÕppeliikKutsekeskharidusõpeÕppevormStatsionaarne - päevaõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg3 a

Kõrge teeninduskultuur on tänapäeva teenindusettevõtete edu pant!

Majutusteenindaja amet annab eluks vajalikke oskusi. Oluline lisaväärtus antud erialal on spaa-administraatori spetsialiseerumise võimalus, kus suuremas mahus õpitakse spaateenuste korraldamist ja spaahoolitsuste tegemist.

Meil on tipptasemel praktikakohad nagu näiteks GOSPA, Arensburg Boutique Hotell & SPA, Grand Rose SPA Hotell, lisaks väga hea koostöö EHRLiga (Eesti Hotellide ja Restoranide Liit) annab võimaluse õpilastel sooritada praktikat Eesti tipphotellides, lisaks peale praktika edukat läbimist saab taotleda ühekordset stipendiumi.

Edukad õppijad saavad sooritada praktikat ka välisriikides tänu meie headele projektipartneritele.

Põnevust lisab õppetöösse võimalus osaleda kutsevõistlusel Noor Meister, kus 2015.a. Anna-Liisa Kanemägi võitis I koha ja Merilyn Rohi III koha.

Kui lõpetada see eriala, on võimalus kandideerida mitmetele põnevatele ametikohtadele nagu näiteks:

• spaa-administraator
  • hotelli vastuvõtutöötaja
  • toateenindaja
  • restoraniteenindaja.

Teenindusega seotud ametipostid ei kao, sellepärast on see eriala kindlasti tark valik!

Lõpetajal on võimalik õpinguid jätkata kõrgkoolides majutusteenindusega seonduvatel erialadel (nt turismi- ja hotelliettevõtlus; ettevõtlus ja elamusmajandus jne).