Küünetehnik – 1 a

ÕppeliikKutseõpeÕppevormStatsionaarne, koolipõhine – tsükliõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg1 a

Küünetehnik hoolitseb kliendi küünte ja käenaha heaolu eest.

"Kutsetunnistus on kvaliteedimärk igal erialal. Kui sina soovid omandada baasteadmisi sellel erialal, tule õpi küünetehnikuks!"

Ulvi Kuivjõgi, küünetehniku eriala õpetaja

Enda ja töökoha ettevalmistamist, klienditeenindust, maniküür/kätehooldust, küünenaha töötlemist, küünte katmist/pikendamist ja hooldamist geelmaterjaliga, geelmaterjali eemaldamist küüntelt.

Vaata õppekava>

Õppetöö toimub tsükliõppes kaks korda kuus vastavalt õppetöögraafikus kehtestatud päevadel kell 8.30-17.30

Kaugemalt tulijad saavad õppetsüklite ajal elada ametikooli õpilaskodus.

Loe rohkem: 26 põhjust, miks täiskasvanuna kutseharidust omandada>

Töötada saab ilusalongides jt iluteeninduse valdkonna ettevõtetes.

Edasiõppimise võimalused

Edasi on võimalik õppida teistel ametikooli iluteeninduse erialadel: juuksur, spaateenindaja või ka kõrghariduse või rakenduskõrghariduse tasemel turisminduse või elamusmajandusega seotud erialadel.

Dokumentide esitamine 1.03.2022 kuni 7.08.2022

Suvine vastuvõtt

• Vestlus toimub 11.08 kell 15 ruumis K304
  • Kool kinnitab vastuvõtu tulemused 15.08.2022
  • Õpilaskandidaat kinnitab õppima asumise hiljemalt 17.08.2022

Õppetöö algus septembris 2022.

• eelnev motivatsioonikiri (motivatsioonikirja saab sisseastumisavaldust esitades üles laadida sais.ee, saata kooli meiliaadressile info@ametikool.ee või tuua kooli Messi paberkandjal)
  • vestlus

Esita sisseastumisavaldus: sais.ee