Keraamikaesemete valmistaja - 1a

ÕppeliikKutseõpeÕppevormStatsionaarne - tsükliõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg1 a

Erialal õpitakse saviesemete treimist ja keraamiliste esemete maalimist. Õpitakse ka keraamiliste esemete kavandamist ja kujundamist, kipsvormi valmistamist ja selle abil esemete paljundamist.

Vaata õppekava!

Vilistlase arvamus

"Ma polnud varem saviga kokku puutunud. See on põnev ja rahustav. Õppejõududeks on noored ja värsked tudengid. Õppides keraamikat olen ma jälle avastanud, kui palju on veel huvitavaid asju, mida ma veel teinud pole. Mulle siin väga meeldib."

Reine Uspenski, ettevõtja

Õppetöö viiakse läbi tsükliõppes ca kord kuus E-L kell 8.30-17.30

Kaugemalt tulijail on võimalus elada õpilaskodus.

Keraamikaesemete valmistaja saab töötada eraettevõtjana keraamilisi esemeid tootes või keraamikakodades.

Lõpetaja saab jätkata õpinguid keraamiku 4. taseme õppekaval. Keskhariduse olemasolul saab jätkata kunstiõpinguid rakenduskõrgkoolides või Eesti Kunstiakadeemias.

• Suvine dokumentide vastuvõtt 1.06 -8.08.2021
  • Sisseastumisvestlus 12.08.2021 kell 10 ruumis 109
  • Vastuvõtu tulemuste kinnitamine kooli poolt 19.08.2021
  • Õppimatuleku kinnitamine õpilaskandidaadi poolt hiljemalt 25.08.2021